Wykaz sędziów i referendarzy sądowych

I Wydział Cywilny

1. Sędzia Magdalena Ciach*

2. Sędzia Izabela Grzych - Turbak

3. Sędzia Anna Kiliańska

4. Sędzia Ewa Pokutycka

5. Sędzia Barbara Rzekęć - Prezes Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu (od dnia 04.01.2023r.), delegowana do Sądu Okręgowego w Krakowie na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001r. - Prawo o ustroju sądów powszechnych [usp] (od dnia 01.08.2022r. na czas nieokreślony),

6. St. Ref. Sąd. Anna Gołębiowska

 

II Wydział Karny

7. Sędzia Tamara Flasza - Latosińska

8. Sędzia Jacek Morzycki

9. Sędzia Marek Wójcik

10. Sędzia Stanisław Zych

11. Sędzia Aneta Żuraw - Kędziora - delegowana z Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej do Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 usp (od dnia 01.07.2022 r. do dnia 31.12.2023 r.).

12. Asesor Karolina Sordyl

 

III Wydział Rodzinny i Nieletnich

13. Sędzia Marek Bajak

14. Sędzia Ziemowit Czech

15. Sędzia Łukasz Gołyski

 

IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

16. Sędzia Edyta Kociubowska

 

V Wydział Gospodarczy

17. V-ce Prezes Sądu Sędzia Andrzej Ciach

18. Prezes Sądu Sędzia Michał Dudzic 

19. Sędzia Waldemar Wawer

 

VI Wydział Ksiąg Wieczystych

20. St. Ref. Sąd. Iwona Dybus-Grosicka

21. St. Ref. Sąd. Iwona Wiśniewska

*) grubszą czcionką oznaczono przewodniczącego danego wydziału

 

Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Dokument z dnia: 2011-11-16 23:33
Wytworzył: admin
Publikacja w dniu: 2023-04-12 08:20
Opublikował: adminsr
Opis zmiany: b/d
Ilość wyswietleń dokumentu: 29 575