Przywracanie pełnej funkcjonalności Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu

Informujemy, że od dnia 18 czerwca 2021r. przywrócone zostały przyjęcia interesantów przez Biuro Podawcze, jednakże z zaleceniem składania pism i wniosków za pośrednictwem operatora pocztowego, elektronicznie, lub za pośrednictwem "skrzynki podawczej na korespondencję". Przywróceniu na normalnych zasadach podlegają również przyjęcia interesantów przez Biuro Obsługi Interesanta, z zaleceniem korzystania z obsługi telefonicznej lub elektronicznej.

Bezpośrednia obsługa interesantów możliwa jest też na wcześniejszych zasadach w Sekretariacie Prezesa Sądu, w Sekretariatach Wydziałów, w Sekretariatach Kuratorów i Oddziałach. Zaleca się jednak w dalszym ciągu korzystanie z obsługi telefonicznej lub elektronicznej.

Od dnia 21 czerwca 2021r. przywraca się przyjęcia interesantów przez VI Wydział Ksiąg Wieczystych oraz punkt KRS i Monitora Sądowego i Gospodarczego z zaleceniem korzystania z obsługi telefonicznej lub za pośrednictwem elektronicznych form komunikowania się. Na normalnych zasadach przeprowadzane są również badania lekarskie zaplanowane na potrzeby IV Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Dokument z dnia: 2021-06-21 13:37
Wytworzył: adminsr
Publikacja w dniu: 2021-06-21 13:51
Opublikował: adminsr
Opis zmiany: b/d
Ilość wyswietleń dokumentu: 136